Beykoz Şehirlerarası Nakliyat

Şirketimiz, ev ve ofis taşıma hizmetlerini Türkiye’nin her bir il ve ilçesine vermektedir. Beykoz şehirlerarası nakliyat sayesinde İstanbul’un herhangi bir ilçesinde bulunan daireler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. 81 ilin tamamına parça eşya taşıma, sigortalı eşya taşıma ve komple yük taşıma gibi hizmetlerde sunulmaktadır. Bünyemizde yer alan araç modelleri sayesinde tonlarca ağırlığa sahip olan yükler tek bir seferde istenilen il ya da ilçelere ulaştırılmaktadır. Beykoz şehirlerarası nakliyat firmamız öncellikle eşyaları nakliye battaniyeleri ile sarmalamakta ve daha sonra araçlara yüklemektedir. Paketleme işlemleri kaliteli bir işçilik ile gerçekleştirildiği için sevkiyat sırasında eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız kurulum veya montaj desteği de vererek müşterilerini memnun etmektedir.

Beykoz Şehirlerarası Nakliyat Şirketleri

Beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri güçlü bir alt yapı desteği gerektirmektedir. İstanbul’dan Bursa’ya, Ankara’ya sevkiyat düzenleyen firmamız ise gerek tecrübe gerekse personel açısından tam bir donanıma sahiptir. Yükleme uygulamaları sırasında hali hazırda ambalajlı olan eşyaların sert darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Beykoz şehirlerarası nakliyat şirketleri, Güneydoğu bölgesinde bulunan iller için taşıma desteği sunmaktadır. Ayrıca tüm ev ya da ofis eşyaları sigortalandığı için olası bir kaza sonucunda yaşanan kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Firmamız 4+1’den büyük olan daireler için hafif kasa tır modelleri temin etmektedir. Tüm eşyalar hassasiyet ile araçlara yüklenmekte, araçlardan indirilmekte veya yeni binaya çıkarılmaktadır.

Beykoz Şehirlerarası Nakliyat Ücretleri

Beykoz şehirlerarası nakliyat ücretleri, tamamen iki şehir arasında ki uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız parça eşya taşıma hizmetlerini tek fiyat üzerinden gerçekleştirmektedir. Yani bu hizmet için araç masrafı talep edilmemektedir. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, şirket taşıma gibi hizmetler de gayet makul rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca Beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat ücretleri eşya sayıları üzerinden hesaplanmaktadır. İstanbul’dan alınan yükler en geç 24 saat içerisinde istenilen adreslere teslim edilmektedir. Uzman personellerimiz sayesinde montaj uygulamaları da aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Beykoz nakliyat ile iletişime geçebilir ve adresinize araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın