Beykoz Parça Eşya Taşıma

Beykoz parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız sayesinde sayıca az olan yükler daha cüzi rakamlar ile taşınmaktadır. Örneğin 1+1 gibi küçük daireler için koca bir kamyon tutmak yerine firmamız tarafından verilen parça eşya taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde tüm müşterilerimiz sadece eşyasının ederi kadar ücret ödemektedir. Yani aracın masrafını tek başına üstelenmemektedir. Beykoz parça eşya taşıma ekipleri, tekli mobilyalar, kanepeler ve televizyon üniteleri için ambalajlama desteği de sağlamaktadır. Eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Beykoz evden eve nakliyat şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçelerine parsiyel taşımacılık desteği sağlamaktadır. Avrupa ile Anadolu yakası arasında günlük olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca ofis taşıma, büro taşıma ve ev taşıma gibi alanlarda da hizmet sunulmaktadır.

Beykoz Parsiyel Taşımacılık

Beykoz parsiyel taşımacılık hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Müşterilerimizin parça yükleri sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Herhangi bir eşyanın kaybolması ve diğer eşyalar ile birbirine karışması söz konusu değildir. Ayrıca İstanbul’un tüm adreslerine en geç 24 saat içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Taşınacak olan mobilyaların sökümü ise marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Beykoz parça eşya taşıma hizmetleri, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile verilmektedir. Özellikle de müşterilerimizin memnuniyeti açısından yüzde 40’lara varan indirimler de gerçekleştirilmektedir. Beykoz parsiyel taşımacılık fiyatları ise eşyaların götürülmesi istenen ilçelerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar içerisinde eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi gibi işçilikler de yer almaktadır.

Beykoz Parça Eşya Taşıma Firmaları

Sektörde hizmet veren pek çok firma parça eşya taşıma noktasında çok fazla iş kabul etmemektedir. Çünkü kâr marjı düşük olması firmalar açısından sorundur. Ancak Şanlısoy nakliyat tüm parça eşyalar için taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Beykoz parça eşya taşıma firmaları teslimatlar noktasında da uzun süreler belirlemektedir. Tek tük yükler için müşterilerin adreslerine gitmek nakliyeciler açısından gereksiz yere masraf olarak görülmektedir. Ancak şirketimiz yük sayısı ne olursa olsun tüm adreslere ulaşım sağlamaktadır. Parça eşyaların teslimatı ise en geç 12 saat içerisinde gerçekleştirmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın