Beykoz Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama hizmeti almak için güvenilir bir firma bulmak oldukça önemlidir. Zira nakliye şirketleri tüm eşyaları rast gele depolara yerleştirmektedir. Bu nedenle de eşyaların birbirine karışması veya kaybolması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Firmamız ise öncellikle muhafaza edilecek olan eşyaları paketlemekte ve ardından raf sistemlerine yerleştirmektedir. Mobilyalar, elektronik cihazlar ve maddi açıdan değerli olan ürün ise Beykoz eşya depolama alanlarında bulunan özel odalara yerleştirilmektedir. Firmamız her zaman kaliteli, güvenli ve ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Tadilat döneminde daireler bulunan tüm eşyalar müşterilerimizin istediği süre kadar depolanmaktadır. Ayrıca komple yükler, ofis ve şirket malzemeleri de firmamız tarafından koruma altına alınmaktadır.

Beykoz Eşya Depolama Firmaları

Sektörün en kaliteli taşıma ve depolama hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat depoları günümüz modern teknolojisinde dizayn edilmiştir. Her türlü eşya uzun yıllar sorunsuz bir şekilde saklanabilmektedir. Ayrıca firmamız depolanacak olan eşyaların nakliyesi, paketlenmesi ve sökülmesi içinde ek ücret talep etmemektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha ekonomik bir Beykoz eşya depolama hizmeti alabilmektedir. Geri iadesi istenen eşyalar ise 3 iş günü içerisinde adreslere götürülmektedir. Firmamızın depoları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Herhangi bir eşyanın kaybolması veya çalınması söz konusu bile değildir. Tüm yükler bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır. Beykoz depolama hizmetleri sayesinde evlerde, şirketlerde kullanılmayan eşyalar boş yere yer kaplamamaktadır. Kaliteli bir muhafaza desteği sunan firmamız müşterilerine özel indirimler de gerçekleştirmektedir.

Beykoz Depolama Fiyatları

Beykoz depolama fiyatları eşya sayısına, muhafaza süresine ve eşyaların maddi değerlerine göre değişkenlik göstermektedir. 1 aylık, 1 yıllık veya 1 haftalık gibi istenilen tüm periyodlarda depolama hizmeti verilmektedir. Firmamız eşyaların bulunduğu adreslere 6 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Tüm ilçelere ekspertiz ekibi yönlendirilerek müşterilerimize net fiyat bilgisi verilmektedir. Bu sayede ilerleyen dönemlerde parasal konuşlarda sorun yaşanması engellenmektedir. Beykoz depolama fiyatları piyasa şartlarına göre daha ucuz rakamlardan oluşmaktadır. Her müşterimiz için net yüzde 40’a varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Detaylı ücret bilgisi için firmamızın ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın